Home » Haberler » Zulme Karşı Omuz Omuza

Zulme Karşı Omuz Omuza

Saadet Partisi 2.bölge Milletvekili Adayı Nihat Şadoğlu, Fatih İlçe Başkanı Muzaffer Serenli ve İlçe Başkan Yardımcılarından Oluşan Bir Heyet Doğu Türkistan Maarif ve Dayanışma Derneği’ni Ziyaret Etti.

Saadet Partisi 2.Bölge milletvekili adayı Nihat Şadoğlu, Fatih İlçe Başkanı Muzaffer Serenli ve ilçe başkan yardımcılarından oluşan bir heyet Doğu Türkistan Maarif ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti.
Heyetimizi çok sıcak bir şekilde dernek başkanı Hidayet Oğuzhan ve dernek yöneticileri karşıladılar.
Milletvekili adayımız Nihat Şadoğlu, Saadet Partisi’nin Doğu Türkistan davasını yakından takip ettiğini, katliamları telin etmek için ilk önce İl Gençlik Kollarımızın Beşiktaş meydanında basın açıklamasında bulunduğunu, ardından İstanbul Çağlayan Meydanında Çin zulmünü protesto etmek amacıyla büyük bir miting gerçekleştirdiklerini söyledi.
Milli Görüşçü olmanın tüm dünya Müslümanlarının dertleriyle dertlenmek olduğunu söyleyen Şadoğlu, ” 12 Haziran’dan sonra Saadet iktidarında inşallah başlattığımız Müslüman Ülkeler İşbirliği Teşkilatı-D8’ler vasıtasıyla İslam Barış Gücü kuracağız. Artık kimse rahatça Müslümanlara zulüm yapamayacak” dedi.
Saadet heyetine teşekkür eden dernek başkanı Hidayet Oğuzhan, Milli Görüşçülerin Doğu Türkistan davasına verdikleri desteği çok iyi bildiklerini ve Saadet Partisi’ne müteşekkir olduklarını iletti. Oğuzhan, 12 Haziran seçimlerinde de Saadet Partisi’nin başarısı için duacı olduklarını söyledi.

 

About admin

Leave a Reply

By admin