Home » Haberler » Doğal ürünler

Doğal ürünler

Doğal ürünler mustela şampuan humana antikolik ve humana çayın faydaları

Doğal ve sağlıklı yaşamın gereği doğal ürünler tüketmekle başlar. Hayatımıza giren gdo’lu ürünler sağlığımızı tehdit etmeye başlayınca insanlar bilinçlenip doğal ürünlere yönelmeye başladı. Pazarlardaki kurtlu ve biçimsiz meyve ve sebzeler daha çok aranır hale geldi.
Bizim en değerli varlığımız olan çocuklarımız için sağlıklı ürünler arayışımız başladı. Doğumdan itibaren ilk altı ay için anne sütü yeterli geliyor. Fakat bazı annelerimizin süt verimi düşük olduğu için mama kullanmak zorunda kalıyor. Humana antikolik doğumdan itibaren kullanılabilen kolikte ve gaz sancısına iyi gelen bir üründür.
Özel bileşimi sayesinde bebekler için çok iyi sindirile bilen lezzetli büyümeye ve gelişime yardımcı bileşenleriyle gaz ve kolik sancılarını önleyen bir üründür. Yeni doğmuş bir bebekte laktoz emilimi düşüktür. Humana antikolik laktoz emilimini uyarır ve sindirimi kolaylaştırır. Bunun için önerilen tıbbi bir mamadır.
Humana çayı yüzyıllardır kullanılan bitkilerin karışımından oluşan anne sütünü artırıcı etkisi olan tamamen doğal bir üründür. Humana çayı içinde bulunan bitkiler süt bezlerini uyararak süt verimini artırır. Humana çayının birçok çeşidi mevcuttur.
Bebeklerde çocuklarda ve yetişkinlerde kullanılabilen tamamen doğal koruyucu ve renklendirici içermeyen çaylardır. Mustela şampuan doğumdan itibaren anne ve bebekleri için kullanıla bilir. Sabun içermeyen özelliği ile saçı ve vücudu nazikçe temizler. Gözleri yakmaz. Alerjik reaksiyonu en aza indirilmiştir. Humana ürünleri tamamen doğal ve sağlıklıdır. Sağlık her şeydir.

About admin

By admin