Home » Makale ve Analizler » Domuz Eti Yemeyen Türkler Toplama Kamplarına Götürülüyor

Domuz Eti Yemeyen Türkler Toplama Kamplarına Götürülüyor

üm dünyanın gündeme getirdiği fakat Türkiye’de bir kaç siyasi harici kimsenin gündeme getirmediği, dünyanın kanayan yarası Doğu Türkistan meselesine ilişkin sessiz kalmak, ne islama, ne Türklüğe yakışır. 

Mustafa Tanyeri

Doğu Türkistan’a ilişkin sessiz kalan siyasi liderler, sabah akşam millilikten , yerlilikten bahsetmektedirler. Son zamanlarda TBMM’de Doğu Türkistan’da yaşanan Çin işkencelerini gündeme getirenler sadece BBP Genel Başkanı Sn. Destici ve İYİ Parti TBMM Grup Başkanvekili Yavuz Ağıralioğlu oldu. 1 milyon insanın zorla toplama kamplarında tutulduğu, soydaşlarımızın zorla çinlilerle evlendirildiği, Domuz eti, böcek yemeyen Türk soydaşlarımızın işkencelere maruz kaldığı iddiaları Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde gündeme getirilmeyecek, burada bu mesele görmezden gelinecek de nerede konuşulacak bunlar?

BM rapor yayımlıyor, Çin ‘Yok öyle bir şey’ demekle yetiniyor, görüntüler , yaşananlar ortadayken, sırf ticaret bozulmasın diye sessiz kalmak insanlığa yakışır bir hareket midir?

Medyadaki İki Yüzlü Kahpelik

Filistin , Myanmar konularında manşetlerini korkak alıştırmayan fakat konu Doğu Türkistan, Kuzey Irak’taki Türkmenler olunca sessiz kalan sözde medyanın kahpeliğini nereye ,nasıl koyacağız? . Susun ağalar susun! susun , karnınızı doyurun, soydaşlarınız işkencelerden geçirilip, vahşice katledilirken susun, sizin gibi kahpelerden başka ne beklenir?

kaynak: kamubulteni

 

About admin

By admin