Home » Haberler » DOĞU TÜRKİSTAN MAARİF VE DAYANIŞMA DERNEĞİ’NDEN ACİL ÇAĞRIDIR !

DOĞU TÜRKİSTAN MAARİF VE DAYANIŞMA DERNEĞİ’NDEN ACİL ÇAĞRIDIR !

DOĞU TÜRKİSTAN MAARİF VE DAYANIŞMA DERNEĞİ’NDEN ACİL ÇAĞRIDIR !
Milletimizin geleceği,umudu sevgili Gençler Türkiye’de öğrenim görmekte olan kıymetli öğrenciler 
Malumlarınız olduğu üzere sevgili yurdumuzu işgal eden Komünist Çin yönetimi en temel insanı haklarımız olan inanç özgürlüğümüzü engellemekte,Ramazan ayında halkımıza oruç tutmayı ve ibadetleri yıllardan beri yasaklamıştır. Doğu Türkistan’da yaşayan Ana Baba Kardeş ve tüm yakınlarımız ile toptan halkımızı baskı zulüm ve işkencelerle toptan yok etmek için milyonlarca kardeşlerimizi Çin Nazi Kamplarında hapsetmiştir. 
Doğu Türkistan’da durum bu kadar vahim iken,Çin’in İstanbul Başkonsolosluğu Türk Milletinin aklı ve feraseti ile alay edercesine 27 Mayıs 2019 Pazartesi günü İstanbul’un Beşiktaş ilçesindeki bir Otelde Doğu Türkistanlı öğrencilere sözde iftar yemeği düzenleyeceği haberi alınmıştır.
Çin Başkonsolosluğunun Doğu Türkistan’da zulüm ve Ramazan ve orucun yasak olmadığı yalanına inandırmak ve kandırmak amacı ile tertip ettiği bu sözde Kafir Çin iftarına katılarak onlara destek vermek esaret ve zulüm altındaki kardeşlerimize karşı büyük bir ihanet olacaktır.

Tüm Doğu Türkistanlı öğrenci kardeşlerimizi zalim Çinin aldatıcı İftar programa ve her hangi etkinlik programlarına katılmamaya çağıyoruz.

About admin

By admin